Juniorski nacionalni tim

Igrači

Andrija Đorđević


Datum rođenja: 14.05.200.
​Prebivalište: USA
WAGR pozicija: 2429

Marko Jokić


Datum rođenja: 06.09.2000.
​Golf igram: od 5. godine
Prebivalište: Greeneville, TN, USA
Škola/Fakultet: Tusculum University
WAGR pozicija: 902
Najveći uspeh timski: 5. mesto, European Amateur Team Championship, Division 2
Najveći uspeh individualni: Juniorski Nacionalni i Internacionalni prvak Srbije
Omiljeni štap: Putter


Nikola Bojanić


Datum rođenja: 14.01.2004.
​Golf igram: od 11. godine
Prebivalište: Beograd, Srbija
Škola/Fakultet: International School
Najveći uspeh timski: Učešće na European Young Masters turniru 2020. godine 
Najveći uspeh individualni: Odigrana runda rezultatom -2
Omiljeni štap: Putter

Matej Stanić


Datum rođenja: 27.08.2004.
​Prebivalište: Beograd, Srbija


Andrija Gracun


Datum rođenja: 19.11.2004.
​Golf igram: od 8. godine
Prebivalište: Beograd, Srbija
Škola/Fakultet: Peta beogradska gimnazija
Najveći uspeh individualni: 1. meso Juniors Challenge 2019. godine
Omiljeni štap: 54° wedge

Momir Vicković


Datum rođenja: 15.12.2004.
​Golf igram: od 7. godine
Prebivalište: Beograd, Srbija
Škola/Fakultet: Savremena International School
WAGR pozicija: 4315
Najveći uspeh timski: Učešće na European Amateur Team Championship, Division 2
Najveći uspeh individualni: 1. mesto Junirsko Prvenstvo Srbije do 16. godina, 2018. godine
Omiljeni štap: 7 iron


Vukašin Suturović


Datum rođenja: 18.08.2005.
​Golf igram: od 5. godine
Prebivalište: Beograd, Srbija
Škola/Fakultet: International School
Najveći uspeh timski: Učešće na European Amateur Team Championship, Division 2
Najveći uspeh individualni: Nacionalni šampion 2020. godine
Omiljeni štap: 8 iron

Jelisaveta Vasiljević


Datum rođenja: 19.05.2005.
​Golf igram:  od 6. godine
Prebivalište: Milano, Italija
Škola/Fakultet: English school
Najveći uspeh individualni: 3. mesto na Nacionalnom Prvenstvu Srbije 2018. godine
Omiljeni štap: Wood


Zara Korać


Datum rođenja: 06.02.2006.
​Golf igram: od 7. godine
Prebivalište: Beograd, Srbija
Škola/Fakultet: Savremena gimnazija
Najveći uspeh individualni: 3. mesto na Nacionalnom Prvenstvu Srbije 2019. godine
Omiljeni štap: Driver

Međunarodni turniri

2021
Turnir Plasman Kategorija Tim
European Young Masters, Finska 42. mesto Dečaci Vukašin Suturović
European Ladies Team Shiels, Letonija 11. mesto Dame Tim: J. Đorđević, L. Todorović, T. Palkovljević, Z. Korać, Kapiten: V. Simeunović
Euroepan Amateur Team Championship, Division 2, Estonija 9. mesto Muškarci Tim: M. Jokić, D. Cvetković, A. Đorđević, V. Suturović, N. Bojanić, M. Stanić, Kapiten: V. Simeunović
2020
European Young Masters, Češka 36. mesto Dečaci Tim: N. Bojanić, V. Suturović
2019
Turnir Plasman                    Kategorija  Tim
European Young Masters, Češka  26. mesto  Mix Tim:N.Bojanić, M.Vicković, L. Todorović Kapiten N.Simeunović
2017
European Young Masters, Norveška  23. mesto Mix  Tim:L.Jovanović,J.Marinović,J,Đorđević Kapiten: V.Simeunović
2015
European Olympic Hopes Trophy, Slovačka 5. mesto Devojčice Tim:T.Palkovljević,J.Marinović,J.Đorđević,J.Lainović, L.Todorović,J.Ćurčić Kapiteni Nebojša Lazić, Jurij Čoh
European Olympic Hopes Trophy, Slovačka  6.mesto Dečaci  Tim:L.Jovanović,A.Đorđević,M.Jokić,M.Stanić, M.Aleksić,V.Suturović Kapiteni Nebojša Lazić, Jurij Čoh
European Young Masters, Švajcarska  28.mesto  Dečaci  Tim:A.Đorđević,L.Jovanović Kapiten Jurij Čoh
2014
European Olympic Hopes Trophy, Mađarska 7. mesto Devojčice  Tim:T.Palkovljević,J.Lainović,M.Dojčinović,J.Ćurčić, J.Marinović,J.Đorđević Kapiten R.Hendija
European Olympic Hopes Trophy, Mađarska  7.mesto Dečaci  Tim:M.Jokić,A.Đorđević,M.Aleksić,L.Jovanović, P.Plazina,S.Stojiljković Kapiten R. Hendija
European Young Masters, Nemačka 26.mesto Mix  Tim:L.Jovanović,M.Jokić,T.Palkovlejvić,J.Đorđević Kapiten R.Hendija
2013
European Olympic Hopes Trophy, Mađarska 5.mesto Dečaci Tim:R.Helc,L.Jovanović,P.Plazina,M.Jokić, S.Stojiljković,M.Aleksić Kapiten R.Hendija
European Young Masters, Nemačka 46/51 Dečaci Tim:S.Stojiljković,P.Plazina Kapiten R.Hendija
2012
European Young Masters, Mađarska  50.mesto Dečaci Sergej Stojiljković

Međunarodni turniri

LIVE Score